Par mums

 

Grozs

Attēls

ADI`HAI knitwear    ir Latvijā ražotu adījumu zīmols. Katrs mūsu izstrādājums ir radīts ar mīlestību, rūpīgu darbu un prieku par rezultātu. Mēs izmantojam dabīgus materiālus, kas sniedz patīkamas sajūtas ikvienam.

Zīmola koncepts dalās divos virzienos, piedāvājot saviem klientiem un sadarbības partneriem elegantus, unikālus un multifunkcionālus adījumus ikdienai , gan latvisko motīvu adījumu līniju, kurā izceļot mūsu tautas senās un neatkārtojamās vērtības, izmantotas Senlatviešu zīmes un Latvijas simboli.

Uzņēmums ir atvērts dažāda veida sadarbībai, nodrošinot kvalitatīvu individuālo un korporatīvo pasūtījumu izpildi. 

Līdz šim zīmols  ADI HAI veiksmīgi sadarbojas gan ar  individuālajiem,gan dizaineriem, gan  korporatīvajiem klientiem, kā arī citiem sadarbības partneriem Latvijā, Eiropā, Skandināvijā un citviet pasaulē. 

*Korporatīvie pasūtījumi:

Pieņemam dažādus korporatīvos pasūtījumus!  Uzņēmums piedāvā personalizētus adītus apģērbus un aksesuārus ar klienta uzņēmuma logo, simbolizējošiem motīviem un krāsām. 

* Sadarbība ar veikaliem

Sadarbojamies ar Latvijas dizaina veikaliem un citiem uzņēmējiem Latvijā,Eiropā un Skandināvijā. Uzņēmums pieņem arī citu zīmolu pasūtījumus adītu apģērbu un aksesuāru izgatavošanai.

*Individuālie pasūtījumi:

Individuālajiem klientiem uzņēmums piedāvā, pēc klientu vēlmēm un izmēriem, adītus apģērbus, aksesuārus un citus izstrādājumus. Mūsu darbs mums sniedz ļoti lielu prieku un gandarījumu, tāpēc nodrošinām individuālu pieeju katram klientam un ar lielu prieku realizējam Jūsu idejas. Jo mums ir svarīgi, lai katrs klients būtu apmierināts.

 

-   Augsta kvalitāte

Mūsu izstrādājumi izceļas ar savu augsto kvalitāti. Visi adījumi tapuši, izmantojot kvalitatīvus materiālus, piemēram, linu, kokvilnu, dabīgo zīdu, merino vilnu, kašmiru un kazlēna mohēru, kas pareizi un saudzīgi kopti, var kalpot ilgus gadus.

-   Oriģinalitāte

Katrs ADI`HAI  izstrādājums ir oriģināls un unikāls. Tie atspoguļo  eleganci, izsmalcinātību un harmoniju. 

-   Rūpīgs un ar mīlestību darīts darbs

ADI`HAI adījumi tiek darināti rūpīgi un ar lielu mīlestību.  Mēs piedāvājam izstrādājumus, kas ir gan unikāli roku darbi, gan tādi, kas adīti ar adāmmašīnu.