Piegāde

 

Grozs

Informācija par preču piegādi no e - veikala adi-hai.lv

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

 

PREČU PIEGĀDE LATVIJĀ

 

Piegādes veids

Piegādes izmaksas

Apmaksas veids

Piegādes laiks

Bezmaksas preces saņemšana Amatnieku tirdziņā EGLE  - ADI`HAI knitwear stendā, Rīgā, Kaļķu ielā 1a, katru dienu no plkst. 10:00 – 18:00

 

bezmaksas

Skaidra nauda. Karšu norēķinu aparāts.

Darba laiks: 

Darba dienas: 10:00 - 18:00

Bezmaksas preces saņemšana (iepriekš paziņojot) 

Birojs / darbnīca Starta ielā 6b, Rīgā. 

 

bezmaksas  Skaidra nauda.

 Vasaras periodā: sarunāt tikšanos, iepriekš zvanot - Ilzei 26111178 vai Sabīnei 26325856

 

Piegāde Omniva  pakomātos

2.49 EUR

 

Internetbankas pārskaitījums

Ja prece ir uz vietas:  1-3 darba dienas pēc rēķina apmaksas.  Precēm pēc pasūtījuma: 3-5 darba dienas. Preci var saņemt  24 h diennaktī. Prece jāizņem 7 darba dienu laikā!

Piegāde PastaStacija pakomātos

2.82 EUR

Internetbankas pārskaitījums

Ja prece ir uz vietas:  1-3 darba dienas pēc rēķina apmaksas.  Precēm pēc pasūtījuma: 3-5 darba dienas.

Piegāde Latvijas Pasta nodaļā

3.00 EUR

Internetbankas pārskaitījums

 Ja prece ir uz vietas:  1-3 darba dienas pēc rēķina apmaksas.  Precēm pēc pasūtījuma: 3-5 darba dienas.

 

 

PREČU PIEGĀDE UZ ĀRZEMĒM

 

Piegādes veids

Piegādes izmaksas

Apmaksas veids

Piegādes laiks

Piegāde uz Eiropas Savienības dalībvalstīm ar VAS "Latvijas Pasts"

 

5.00 EUR

 

Internetbankas pārskaitījums

Ja prece ir uz vietas:  5 – 12 darba dienas pēc rēķina apmaksas.  Precēm pēc pasūtījuma: 7 -14 darba dienas.

Piegāde uz Pārējā pasaules valstīm ar VAS “Latvijas pasts”

 

10.00 EUR

 

Internetbankas pārskaitījums

Ja prece ir uz vietas: 5-12 darba dienas pēc rēķina apmaksas.  Precēm pēc pasūtījuma: 7-14 darba dienas.

 

*Bezmaksas preces saņemšana -  Amatnieku tirdziņā EGLE ADI`HAI knitwear stendā, Rīgā, Kaļķu ielā 1a, katru dienu no plkst. 10:00 – 18:00, vai iepriekš zvanot +371 2611 1178

Veicot pasūtījumu adi-hai.lv lapā, norādiet, ka preci vēlaties saņemt bezmaksas  ADI`HAI knitwear stendā, Amatnieku tirdziņā EGLE, Kaļķu ielā, 1a, Vecrīgā. Jums ir iespēja norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar maksājumu kartēm ADI’HAI knitwear stendā -  preces saņemšanas brīdī, kā arī  ar bankas pārskatījumu (avansa rēķins Jums tiks nosūtīts uzreiz pēc pirkuma veikšanas  uz norādīto e – pastu).  ADI’HAI knitwear pārstāvis ar Jums sazināsies 1 darba dienas laikā pēc pirkuma/pasūtījuma veikšanas. Prece jāizņem 7 darba dienu laikā. Vienmēr laipni gaidīsim Jūsu zvanu, ja vēlaties uzzināt sīkāku informāciju par preci un to piegādi.

 

*Piegāde uz Omniva terminālu.– saņemat preci Omniva pakomātos visā Latvijā.

Veicot pasūtījumu adi-hai.lv lapā, norādiet, ka preci vēlaties saņemt ar Post 24 pakomāta starpniecību un, to, kura no saņemšanas vietām Jums ir visērtākā. Izvēloties šo piegādes veidu, lūdzam maksājumu veikt ar internetbankas starpniecību pēc avansa rēķina saņemšanas Jūsu norādītajā e pastā.  Pēc maksājuma saņemšanas 1-3 darba dienu laikā prece tiks izsūtīta, Jūs saņemsiet īsziņu, ka  pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā. Ievadiet pakomātā īsziņā saņemto durvju  kodu un izņemiet sūtījumu no atvērtā nodalījuma.  Ja prece tiek gatavota pēc pasūtījuma, izvēlētajā saņemšanas vietā, preces saņemsiet pēc 3-5 darba dienām.Preci var saņemt  24 h diennaktī. Prece jāizņem 7 darba dienu laikā!

 

*Piegāde uz PastaStacija terminālu - saņemat preci PastaStacija pakomātos visā Latvijā.

Veicot pasūtījumu adi-hai.lv lapā, norādiet, ka preci vēlaties saņemt ar Pasta Stacijas pakomāta starpniecību un, to, kura no saņemšanas vietām Jums ir visērtākā. Izvēloties šo piegādes veidu, lūdzam maksājumu veikt ar internetbankas starpniecību pēc avansa rēķina saņemšanas Jūsu norādītajā e pastā.  Pēc maksājuma saņemšanas 1-3 darba dienu laikā prece tiks izsūtīta, Jūs saņemsiet īsziņu, ka  pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kuru Jūs varat divu dienu laikā izņemt, sekojot norādījumiem Pasta Stacijas ekrānā.  Ja prece tiek gatavota pēc pasūtījuma, izvēlētajā saņemšanas vietā, preces saņemsiet pēc 3-5 darba dienām.

 

*Piegāde ar Latvijas Pasta starpniecību.

Veicot pasūtījumu adi-hai.lv lapā, norādiet, ka preci vēlaties saņemt ar Latvijas Pasta starpniecību uz savu norādīto adresi. Izvēloties šo piegādes veidu, lūdzam maksājumu veikt ar internetbankas starpniecību pēc avansa rēķina saņemšanas Jūsu norādītajā e pastā.  Pēc maksājuma saņemšanas 1-3 darba dienu laikā prece tiks izsūtīta. Ja prece tiek gatavota pēc pasūtījuma, tad Jums to nosūtīsim 3-5 darba dienu laikā.

 

*Piegāde uz Eiropas Savienības valstīm un pārējām pasaules valstīm.

Mēs piegādāsim Jūsu preci jebkurā pasaules valstī.

Veicot pirkumu/pasūtījumu adi-hai.lv lapā, norādiet, ka preci vēlaties saņemt ar pasta starpniecību un savu norādīto adresi. Izvēloties šo piegādes veidu,  lūdzam Jūs  norēķināties ar  internetbankas starpniecību vai Pay Pal. Pēc pirkuma veikšanas Jums tiks nosūtīts avansa rēķins uz norādīto e pasta adresi. Pēc maksājuma saņemšanas, 1-3 darba dienu laikā nosūtīsim Jums preci.

Piegāde uz Eiropas Savienības valstīm ir 5 - 12 dienas. Piegādes izmaksas ir 7.50 EUR. Piegāde uz pārējām pasaules valstīm ir 7-14 dienas. Piegādes izmaksas ir 10.00 EUR

 

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet vai rakstiet mums e-pastu uz info@adi-hai.lv