Piegāde

 

Grozs

Informācija par preču piegādi no e - veikala      adi-hai.lv

Noformējot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties vienu no šādiem preču saņemšanas veidiem:

 

PREČU PIEGĀDE LATVIJĀ

 

                       PIEGĀDES VEIDS

     Piegādes         izmaksas

     Apmaksas veids

                Piegādes laiks

             PIEGĀDE OMNIVA PAKOMĀTOS

 

     3.50 EUR      Pārskaitījums    Ja prece ir uz vietas:  1-3 darba   dienas pēc rēķina apmaksas.     Precēm pēc pasūtījuma: 3-5 darba dienas. Preci var saņemt  24 h diennaktī. Prece jāizņem 7 darba dienu laikā!

      PIEGĀDE OMNIVA Kurjers uz Jūsu adresi

     6.50 EUR       Pārskaitījums

  Ja prece ir uz vietas:  1-3 darba   dienas pēc rēķina apmaksas.     Precēm pēc pasūtījuma: 3-5 darba dienas. Kurjers preci piegādā darba dienās no 8:00-17:00 ar iepriekšēju sazvanīšanos.

             PIEGĀDE Latvijas Pasta nodaļā

   4.00 EUR

       Pārskaitījums

  Ja prece ir uz vietas:  1-3 darba dienas pēc rēķina apmaksas.  Precēm pēc pasūtījuma: 3-5 darba dienas.

 

     

 

     

 

 

PREČU PIEGĀDE UZ ĀRZEMĒM

 

                Piegādes veids

    Piegādes izmaksas

      Apmaksas veids

      Piegādes laiks

   Piegāde uz Eiropas Savienības dalībvalstīm ar VAS "Latvijas Pasts"

 

7.50 EUR

 

Pārskaitījums

  Ja prece ir uz vietas:  5 – 12 darba dienas pēc rēķina apmaksas.  Precēm pēc pasūtījuma: 7 -14 darba dienas.

    Piegāde uz Pārējā pasaules valstīm ar VAS “Latvijas pasts”

 

10.00 EUR

 

Pārskaitījums

  Ja prece ir uz vietas: 5-12 darba dienas pēc rēķina apmaksas.  Precēm pēc pasūtījuma: 7-14 darba dienas.

 

 

  ADI’HAI  pārstāvis ar Jums sazināsies 1 darba dienas laikā pēc pirkuma/pasūtījuma veikšanas.  Vienmēr laipni gaidīsim Jūsu zvanu, ja vēlaties uzzināt sīkāku informāciju par preci un to piegādi.

 

*Piegāde uz Omniva terminālu.– saņemat preci Omniva pakomātos visā Latvijā.

Veicot pasūtījumu adi-hai.lv e veikalā, norādiet, ka preci vēlaties saņemt ar OMNIVA pakomāta starpniecību un, to, kura no saņemšanas vietām Jums ir visērtākā. Izvēloties šo piegādes veidu, lūdzam maksājumu veikt ar internetbankas starpniecību pēc avansa rēķina saņemšanas Jūsu norādītajā e pastā.  Pēc maksājuma saņemšanas 3-5 darba dienu laikā prece tiks izsūtīta. Jūs saņemsiet īsziņu, ka  pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā. Ievadiet pakomātā īsziņā saņemto durvju  kodu un izņemiet sūtījumu no atvērtā nodalījuma.  Ja prece tiek gatavota pēc pasūtījuma, izvēlētajā saņemšanas vietā, preces saņemsiet pēc 3-7 darba dienām.Preci var saņemt  24 h diennaktī. Prece jāizņem 7 darba dienu laikā!

 

*Piegāde uz Jūsu adresi ar OMNIVA kurjeru.

   Veicot pasūtījumu adi-hai.lv e veikalā, norādiet, ka preci vēlaties saņemt ar OMNIVA kurjera starpniecību.  Izvēloties šo piegādes veidu, lūdzam maksājumu veikt ar internetbankas starpniecību pēc avansa rēķina saņemšanas Jūsu norādītajā e pastā.  Pēc maksājuma saņemšanas 1-3 darba dienu laikā prece tiks izsūtīta. Kurjera piegādes laiki ir darba dienās no 8:00-17:00 ar iepriekšēju sazvanīšanos.

 

*Piegāde ar Latvijas Pasta starpniecību.

Veicot pasūtījumu adi-hai.lv e veikalā, norādiet, ka preci vēlaties saņemt ar Latvijas Pasta starpniecību uz savu norādīto adresi. Izvēloties šo piegādes veidu, lūdzam maksājumu veikt ar internetbankas starpniecību pēc avansa rēķina saņemšanas Jūsu norādītajā e pastā.  Pēc maksājuma saņemšanas 1-3 darba dienu laikā prece tiks izsūtīta. Ja prece tiek gatavota pēc pasūtījuma, tad Jums to nosūtīsim 3-5 darba dienu laikā.

 

*Piegāde uz Eiropas Savienības valstīm un pārējām pasaules valstīm.

Mēs piegādāsim Jūsu preci jebkurā pasaules valstī.

Veicot pirkumu/pasūtījumu adi-hai.lv e veikalā, norādiet, ka preci vēlaties saņemt ar pasta starpniecību un savu norādīto adresi. Izvēloties šo piegādes veidu,  lūdzam Jūs  norēķināties ar  internetbankas starpniecību vai Pay Pal. Pēc pirkuma veikšanas Jums tiks nosūtīts avansa rēķins uz norādīto e pasta adresi. Pēc maksājuma saņemšanas, 1-3 darba dienu laikā nosūtīsim Jums preci.

Piegāde uz Eiropas Savienības valstīm ir 5 - 12 dienas. Piegādes izmaksas ir 7.50 EUR. Piegāde uz pārējām pasaules valstīm ir 7-14 dienas. Piegādes izmaksas ir 10.00 EUR

 

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet  +37126111178 vai rakstiet mums e-pastu uz http://info@adi-hai.lv

Ar prieku palīdzēsim!